Przedszkole WIATRACZEK to propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą zapewnić dziecku dobry start w przyszłość.

Nasze grono pedagogiczne zapewni profesjonalną opiekę oraz optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju dzieci, dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo, respektując pełnię ich praw.

Jako nowa placówka mamy do zaoferowania piękne, duże sale z wyposażeniem dostosowanym do wzrostu i wieku dzieci, szeroką gamę pomocy i środków dydaktycznych, atestowane zabawki rozwijające wyobraźnię i kreatywność dzieci.

Nasza bogata oferta edukacyjna zgodna jest z podstawą programową oraz dostosowana jest do optymalnych możliwości każdego dziecka.

Proponujemy także szereg zajęć dodatkowych:

• - j. niemiecki,
  • - rytmikę,
  • - gimnastykę,
  • - zajęcia logopedyczne.

Wszelkie informacje można uzyskać pod pozycją menu - Strefa rodzica - oraz pod numerem telefonu - 508 481 381

Projekt i wykonanie: MiroN & Łysa